AD8362ARU
ANALOG DEVICES
RoHS狀況:N/A
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67280959
Date Code:06+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | RF -discretes/ICs/modules RF detectors |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| RF Type | Cellular GSM CDMA TDMA TETRA |
| Voltage - Supply | 4.5V~5.5V |
| Input Range | -52dBm~8dBm |
| Frequency | 50Hz~3.8GHz |
| Product Overview | IC RF DETECT 50HZ-3.8GHZ 16TSSOP |
| Accuracy | ±0.5dB |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 16-TSSOP |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 17
MOQ:8
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 8 - 79 | $6.716 |
| 80 - 399 | $6.576 |
| 400 - 799 | $6.203 |
| 800 - 3,999 | $6.128 |
| 4,000 - 7,999 | $6.086 |
| 8,000 - 15,999 | $6.072 |
| 16,000 - 31,999 | $6.044 |
| 32,000 - | $6.035 |



