BLM18BB750SN1D
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | 0603 |
| Case Code (Imperial) | 0603 |
| Case Code (Metric) | 1608 |
| Conductor Material | Copper |
| Core Material | Ferrite |
| DC Current | 500 mA |
| DC Resistance (DCR) | 300 mΩ |
| Depth | 800 µm |
| Height | 950 µm |
| Impedance | 75 Ω |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 months ago) |
| Material | Ferrite, Steel |
| Max Current Rating | 500 mA |
| Max DC Current | 500 mA |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Lines | 1 |
| Number of Pins | 2 |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 350 mΩ |
| RMS Current (Irms) | 600 mA |
| Schedule B | 8504500000, 8504500000|8504500000|8504500000|8504500000|8504500000 |
| Series Resistance | 300 mΩ |
| Shielding | Unshielded |
| Temperature Coefficient | 10 ppm/°C |
| Termination | SMD/SMT |
| Test Frequency | 100 MHz |
| Tolerance | 25 % |
| Width | 800 µm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 60
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $12.527 |
| 10 - 49 | $8.066 |
| 50 - 99 | $7.508 |
| 100 - 499 | $7.136 |
| 500 - 999 | $7.062 |
| 1,000 - 1,999 | $7.006 |
| 2,000 - 3,999 | $6.978 |
| 4,000 - | $6.969 |



