TMS320C50PQA57
Texas Instruments
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67273954
Date Code:19+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs DSP |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Series | TMS320C5x |
| Type | Fixed point |
| Voltage - I/O | 5.00 V |
| Voltage - Core | 5.00 V |
| Interface | Serial port |
| On-Chip RAM | 20kB |
| Clock Rate | 57MHz |
| Non-Volatile Memory | ROM(4kB) |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +85°C(TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 132-BQFP(24.13x24.13) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.



