TMS320C6678ACYPA25
Texas Instruments
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67273944
Date Code:23+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs DSP |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Series | C66x |
| Type | Fixed/floating point |
| Voltage - I/O | 1.0 V/1.5 V/1.8 V |
| Voltage - Core | 1.00 V |
| Interface | EBI/EMI/I2C/PCIe/SPI/TSIP/UART/10/100/1000 Ethernet |
| On-Chip RAM | 8.5MB |
| Clock Rate | 1.25GHz |
| Non-Volatile Memory | ROM(128kB) |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +100°C(TC) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 841-FCBGA(24x24) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.



