LQH32CN2R2M53L
MURATA
RoHS狀況:N/A
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-4
原產國:JP
Management ID:st67234288
Date Code:2003
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQH32 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 790mA |
| Inductance | 2.2 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| Frequency - Self Resonant | 64MHz |
| DC Resistance (DCR) | 126.1mOhms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1210(3225メートル法) |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.098"W(3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.067" (1.70mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 740
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 49 | $0.338 |
| 50 - 99 | $0.241 |
| 100 - 299 | $0.181 |
| 300 - 499 | $0.141 |
| 500 - 999 | $0.133 |
| 1,000 - 3,999 | $0.127 |
| 4,000 - 4,999 | $0.122 |
| 5,000 - | $0.122 |




