C3216X7R2E104K160AA
TDK

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67233412
Date Code:18
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | TDK |
| Series | C |
| Capacitance | 0.1 μF |
| Voltage - Rated | 250 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.063"W(3.20mm x 1.60mm) |
| Thickness (Max) | 0.071" (1.80mm) |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 465
MOQ:465
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 465 - 4,649 | $0.201 |
| 4,650 - 23,249 | $0.20 |
| 23,250 - 46,499 | $0.194 |
| 46,500 - 232,499 | $0.19 |
| 232,500 - 464,999 | $0.189 |
| 465,000 - 929,999 | $0.189 |
| 930,000 - | $0.189 |
| - | - |




