TPS23753APW
Texas Instruments
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67227257
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs PoE(Power over Ethernet) controller |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Type | Controller (PD)/DC/DC |
| Voltage - Supply | 0V ~ 57V |
| Current - Supply | 580 μA |
| Power - Max | 13 W |
| Number of Channels | 1 |
| Internal Switch(s) | Both |
| Standards | 802.3at(PoE+)/802.3af(PoE) |
| Auxiliary Sense | No |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 14-TSSOP |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 67
MOQ:61
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 61 - 609 | $4.921 |
| 610 - 3,049 | $4.885 |
| 3,050 - 6,099 | $4.857 |
| 6,100 - 30,499 | $4.848 |
| 30,500 - 60,999 | $4.84 |
| 61,000 - | $4.831 |
| - | - |
| - | - |




