RCSCTE
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | 1206 |
| Case Code (Imperial) | 1206 |
| Case Code (Metric) | 3216 |
| Current Rating | 2 A |
| Depth | 1.6 mm |
| Height | 1.25 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 0 Ω |
| Termination | SMD/SMT |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 13,401
MOQ:2,858
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,858 - 28,579 | $0.103 |
| 28,580 - 142,899 | $0.103 |
| 142,900 - 285,799 | $0.102 |
| 285,800 - 1,428,999 | $0.102 |
| 1,429,000 - | $0.102 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



