OKL-T/6-W12N-C
MURATA
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67226847
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Power modules/Built-in boards DC/DC converters |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | Okami™ OKL-T/6-W12 |
| Type | 非絶縁PoLモジュール |
| Voltage - Input (Max) | 14V |
| Voltage - Input (Min) | 4.5V |
| Voltage - Output 1 | 0.591~5.5V |
| Current - Output (Max) | 6A |
| Number of Outputs | 1 |
| Power (Watts) | 30 W |
| Efficiency | 93% |
| Product Overview | DC DC CONVERTER 0.591-5.5V 30W |
| Operating Temperature Range | -40°C~85°C |
| Applications | ITE(商用) |
| Mounting Type | 面実装 |
| Size / Dimension | 長さ0.48インチ x 幅0.48インチ x 高さ0.28インチ(12.2mm x 12.2mm x 7.1mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 75
MOQ:34
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 34 - 339 | $8.793 |
| 340 - 1,699 | $8.74 |
| 1,700 - 3,399 | $8.684 |
| 3,400 - 16,999 | $8.656 |
| 17,000 - 33,999 | $8.647 |
| 34,000 - | $8.631 |
| - | - |
| - | - |



