NLV32T-680J-PF
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | TDK |
| Series | NLV-PF |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 50mA |
| Inductance | 68 µH |
| Inductance Frequency - Test | 2.52MHz |
| Frequency - Self Resonant | 12MHz |
| Q @ Freq | 30 @ 2.52MHz |
| DC Resistance (DCR) | 9Ohms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±5% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 105°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1210 |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.098"W(3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.094" (2.40mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 1,787
MOQ:1,787
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,787 - 17,869 | $0.166 |
| 17,870 - 89,349 | $0.164 |
| 89,350 - 178,699 | $0.163 |
| 178,700 - 893,499 | $0.163 |
| 893,500 - | $0.162 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



