MM60-EZH039-B5-R850
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Approvals | UL |
| Case/Package | SMD/SMT |
| China RoHS | Compliant |
| Connector Type | Socket |
| Contact Material | Stainless Steel, Steel |
| Contact Plating | Tin |
| Contact Resistance | 60 mΩ |
| Current Rating | 500 mA |
| Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Height | 3.9 mm |
| Introduction Date | 2011-05-31 |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 months ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Socket |
| Packaging | Digi-Reel® |
| REACH SVHC | Yes |
| Termination | Solder |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 290
MOQ:244
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 244 - 2,439 | $1.212 |
| 2,440 - 12,199 | $1.208 |
| 12,200 - 24,399 | $1.20 |
| 24,400 - 121,999 | $1.195 |
| 122,000 - 243,999 | $1.191 |
| 244,000 - | $1.19 |
| - | - |
| - | - |



