LM96080CIMTX/NOPB
Texas Instruments
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67226527
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Sensors/Sensor ICs/Sensor modules Temperature sensors |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Sensing Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | I2C, SMBus, 2-Wire |
| Voltage - Supply | 3 ~ 5.5V |
| Accuracy | ±2°C |
| Applications | General Purpose |
| Device Package | TSSOP|24 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 1,485
MOQ:58
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 58 - 579 | $5.158 |
| 580 - 2,899 | $5.117 |
| 2,900 - 5,799 | $5.089 |
| 5,800 - 28,999 | $5.08 |
| 29,000 - 57,999 | $5.072 |
| 58,000 - | $5.063 |
| - | - |
| - | - |



