IHLP5050FDER2R2M01
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | VISHAY |
| Series | IHLP-5050FD-01 |
| Type | Molded |
| Current Rating (Amps) | 22A |
| Current - Saturation (Isat) | 40A |
| Inductance | 2.2 µH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| DC Resistance (DCR) | 4.2mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.520"L x 0.508"W(13.20mm x 12.90mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.256" (6.50mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 424
MOQ:79
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 79 - 789 | $3.783 |
| 790 - 3,949 | $3.768 |
| 3,950 - 7,899 | $3.74 |
| 7,900 - 39,499 | $3.731 |
| 39,500 - 78,999 | $3.723 |
| 79,000 - 157,999 | $3.719 |
| 158,000 - | $3.714 |
| - | - |



