IHLP3232CZER2R2M11
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | VISHAY |
| Series | IHLP-3232CZ-11 |
| Type | Molded |
| Current Rating (Amps) | 10.4A |
| Current - Saturation (Isat) | 10.4A |
| Inductance | 2.2 µH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| Frequency - Self Resonant | 30MHz |
| DC Resistance (DCR) | 14.7mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.340"L x 0.322"W(8.64mm x 8.18mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.118" (3.00mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 665
MOQ:323
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 323 - 3,229 | $0.916 |
| 3,230 - 16,149 | $0.91 |
| 16,150 - 32,299 | $0.905 |
| 32,300 - 161,499 | $0.901 |
| 161,500 - | $0.90 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



