GRM32ER61C476KE15L
MURATA
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67226365
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 47 μF |
| Voltage - Rated | 16 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X5R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.098"W(3.20mm x 2.50mm) |
| Thickness (Max) | 0.106" (2.70mm) |
| Package / Case | 1210 (3225 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 256
MOQ:256
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 256 - 2,559 | $1.156 |
| 2,560 - 12,799 | $1.153 |
| 12,800 - 25,599 | $1.145 |
| 25,600 - 127,999 | $1.14 |
| 128,000 - 255,999 | $1.136 |
| 256,000 - | $1.134 |
| - | - |
| - | - |




