GRM31CR60J227ME11L
MURATA
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67226364
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 220 μF |
| Voltage - Rated | 6.3 V |
| Tolerance | ±20% |
| Temperature Coefficient | X5R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.063"W(3.20mm x 1.60mm) |
| Thickness (Max) | 0.075" (1.90mm) |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 5,624
MOQ:466
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 466 - 4,659 | $0.636 |
| 4,660 - 23,299 | $0.635 |
| 23,300 - 46,599 | $0.629 |
| 46,600 - 232,999 | $0.625 |
| 233,000 - | $0.624 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



