2013022-1
TE CONNECTIVITY
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67225512
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Body Material | Thermoplastic |
| Circuit Application | Power |
| Color | Black |
| Connector Type | Socket |
| Contact Current Rating | 500 mA |
| Contact Material | Copper |
| Contact Plating | Gold |
| Depth | 26 mm |
| Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Height | 4 mm |
| Housing Color | Black |
| Housing Material | Thermoplastic |
| Insulation Material | Thermoplastic |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 weeks ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 3 weeks ago) |
| Max Current Rating | 500 mA |
| Max Operating Temperature | 185 °C |
| Memory Type | DDR, SDRAM |
| Min Operating Temperature | -67 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Contacts | 204 |
| Number of Positions | 204 |
| Number of Rows | 2 |
| Orientation | Right Angle |
| Pitch | 609.6 µm |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Sealable | No |
| Termination | SMD/SMT |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 137
MOQ:59
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 59 - 589 | $5.011 |
| 590 - 2,949 | $4.972 |
| 2,950 - 5,899 | $4.944 |
| 5,900 - 29,499 | $4.935 |
| 29,500 - 58,999 | $4.927 |
| 59,000 - | $4.918 |
| - | - |
| - | - |



