1888861-6
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Circuit Application | Signal |
| Connector Type | Receptacle |
| Contact Current Rating | 500 mA |
| Contact Material | Bronze |
| Contact Plating | Gold |
| ELV | Compliant |
| Gender | Receptacle |
| High Temperature Housing | Yes |
| Housing Color | Black |
| Housing Material | Polymer |
| Lead Length | 2.79908 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 weeks ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 3 weeks ago) |
| Max Current Rating | 500 mA |
| Max Operating Temperature | 221 °C |
| Min Operating Temperature | -67 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Contacts | 36 |
| Number of Ports | 1 |
| Number of Positions | 36 |
| Number of Rows | 1 |
| Number of Terminals | 36 |
| Orientation | Right Angle |
| Packaging | Tape & Reel |
| PCB Mounting Orientation | Right Angle |
| Pitch | 800 µm |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Stackable | No |
| Termination | Solder |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 61
MOQ:61
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 61 - 609 | $4.847 |
| 610 - 3,049 | $4.811 |
| 3,050 - 6,099 | $4.783 |
| 6,100 - 30,499 | $4.774 |
| 30,500 - 60,999 | $4.766 |
| 61,000 - | $4.757 |
| - | - |
| - | - |



