0453005.MR
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Approvals | CSA, PSE, UL |
| Body Material | Ceramic |
| Case/Package | SMD/SMT |
| Current Rating | 5 A |
| Depth | 2.69 mm |
| Fuse Current | 5 A |
| Height | 2.6924 mm |
| Housing Material | Ceramic |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 12.5 mΩ |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 125 V |
| Width | 2.69 mm |
| Working Voltage | 125 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 1,874
MOQ:318
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 318 - 3,179 | $0.931 |
| 3,180 - 15,899 | $0.925 |
| 15,900 - 31,799 | $0.919 |
| 31,800 - 158,999 | $0.915 |
| 159,000 - | $0.914 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



