RK73H1JTTD1001D
KOA

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st67222701
Date Code:N/A
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | 0603 |
| Case Code (Imperial) | 0603 |
| Case Code (Metric) | 1608 |
| Composition | Thick Film |
| Depth | 800 µm |
| Height | 550 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Power Rating | 125 mW |
| Resistance | 1 kΩ |
| Schedule B | 8533210045, 8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|85 |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 0.5 % |
| Voltage Rating | 75 V |
| Width | 800 µm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 13,043
MOQ:6,000
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 6,000 - 59,999 | $0.008 |
| 60,000 - 299,999 | $0.008 |
| 300,000 - 599,999 | $0.008 |
| 600,000 - 2,999,999 | $0.007 |
| 3,000,000 - 5,999,999 | $0.007 |
| 6,000,000 - 11,999,999 | $0.007 |
| 12,000,000 - | $0.007 |
| - | - |



