RDER71H102K0M1H03A
MURATA

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st67222584
Date Code:N/A
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | RDE |
| Capacitance | 1000 pF |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.157"L x 0.098"W(4.00mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.236" (6.00mm) |
| Package / Case | Radial |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 6,046
MOQ:380
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 380 - 3,799 | $0.129 |
| 3,800 - 18,999 | $0.126 |
| 19,000 - 37,999 | $0.12 |
| 38,000 - 189,999 | $0.116 |
| 190,000 - 379,999 | $0.116 |
| 380,000 - 759,999 | $0.115 |
| 760,000 - 1,519,999 | $0.115 |
| 1,520,000 - | $0.115 |




