PKLCS1212E4001-R1
MURATA

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st67222551
Date Code:N/A
文件
商品說明
| Capacitance | 19.5 nF |
| Depth | 12 mm |
| Diameter | 12 mm |
| Frequency | 4 kHz |
| Height | 3 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 months ago) |
| Max Frequency | 4 kHz |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Max Supply Voltage | 12.5 V |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Nominal Input Voltage | 3 V |
| Number of Pins | 2 |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8541600080, 8541600080|8541600080, 8541600080|8541600080|8541600080, 8541600080|8541600080|8541600080|8541600080 |
| Self Resonant Frequency | 4 kHz |
| Termination | Solder |
| Voltage Rating | 25 V |
| Voltage Rating (DC) | 25 V |
| Washable | No |
| Width | 12 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 7,000
MOQ:40
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 40 - 399 | $1.244 |
| 400 - 1,999 | $1.215 |
| 2,000 - 3,999 | $1.158 |
| 4,000 - 19,999 | $1.12 |
| 20,000 - 39,999 | $1.116 |
| 40,000 - 79,999 | $1.113 |
| 80,000 - 159,999 | $1.107 |
| 160,000 - | $1.104 |




