NR6045T3R0N
TAIYO YUDEN

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st67222542
Date Code:N/A
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Series | NR |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 3.2A |
| Current - Saturation (Isat) | 5A |
| Inductance | 3 µH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| Frequency - Self Resonant | 45MHz |
| DC Resistance (DCR) | 31.2mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±30% |
| Operating Temperature Range | -25°C ~ 120°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.236"L x 0.236"W(6.00mm x 6.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.177" (4.50mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 1,664
MOQ:304
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 304 - 3,039 | $0.162 |
| 3,040 - 15,199 | $0.155 |
| 15,200 - 30,399 | $0.149 |
| 30,400 - 151,999 | $0.145 |
| 152,000 - 303,999 | $0.145 |
| 304,000 - 607,999 | $0.144 |
| 608,000 - 1,215,999 | $0.144 |
| 1,216,000 - | $0.144 |



