MNR18E0APJ680
ROHM

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st67222499
Date Code:N/A
文件
商品說明
| Case/Package | 0602 |
| Circuit Type | Isolated |
| Height | 558.8 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Contacts | 16 |
| Number of Elements | 8 |
| Number of Pins | 16 |
| Number of Resistors | 8 |
| Packaging | Cut Tape |
| Power Dissipation | 63 mW |
| Power Per Element | 62.5 mW |
| Power Rating | 31 mW |
| Resistance | 68 Ω |
| Temperature Coefficient | 200 ppm/°C |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating | 25 V |
| Voltage Rating (DC) | 25 V |
| Width | 1.6002 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 980
MOQ:980
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 980 - 9,799 | $0.051 |
| 9,800 - 48,999 | $0.051 |
| 49,000 - 97,999 | $0.046 |
| 98,000 - 489,999 | $0.045 |
| 490,000 - 979,999 | $0.045 |
| 980,000 - 1,959,999 | $0.045 |
| 1,960,000 - 3,919,999 | $0.045 |
| 3,920,000 - | $0.045 |




