GRM31CR61C476ME44L
MURATA

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st67222348
Date Code:N/A
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 47 μF |
| Voltage - Rated | 16 V |
| Tolerance | ±20% |
| Temperature Coefficient | X5R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.063"W(3.20mm x 1.60mm) |
| Thickness (Max) | 0.075" (1.90mm) |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 30,000
MOQ:144
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 144 - 1,439 | $0.342 |
| 1,440 - 7,199 | $0.322 |
| 7,200 - 14,399 | $0.314 |
| 14,400 - 71,999 | $0.309 |
| 72,000 - 143,999 | $0.307 |
| 144,000 - 287,999 | $0.304 |
| 288,000 - 575,999 | $0.304 |
| 576,000 - | $0.303 |




