GRM155F11H103ZA01D
MURATA

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st67222325
Date Code:N/A
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Capacitance | 10 nF |
| Height | 500 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Thickness | 500 µm |
| Tolerance | -20 % |
| Voltage Rating (DC) | 50 V |
| Width | 500 µm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 543
MOQ:543
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 543 - 5,429 | $0.092 |
| 5,430 - 27,149 | $0.087 |
| 27,150 - 54,299 | $0.082 |
| 54,300 - 271,499 | $0.082 |
| 271,500 - 542,999 | $0.082 |
| 543,000 - 1,085,999 | $0.081 |
| 1,086,000 - | $0.081 |
| - | - |



