ERJM1WSF10MU
PANASONIC

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st67222281
Date Code:N/A
文件
商品說明
| Case/Package | 2512 |
| Case Code (Imperial) | 2512 |
| Composition | Metal Element |
| Contact Plating | Tin |
| Depth | 3.2 mm |
| Height | 1.1 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | NRND (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 170 °C |
| Max Power Dissipation | 1 W |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 2 |
| Number of Terminations | 2 |
| Packaging | Cut Tape |
| Power Rating | 1 W |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 10 mΩ |
| Schedule B | 8533210045, 8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045 |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 1 % |
| Width | 3.2004 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 216,438
MOQ:79
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 79 - 789 | $0.623 |
| 790 - 3,949 | $0.608 |
| 3,950 - 7,899 | $0.57 |
| 7,900 - 39,499 | $0.562 |
| 39,500 - 78,999 | $0.558 |
| 79,000 - 157,999 | $0.556 |
| 158,000 - 315,999 | $0.552 |
| 316,000 - | $0.551 |




