DFE252012PD-1R5M=P2
MURATA

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st67222233
Date Code:N/A
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | DFE252012PD |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 2.6A |
| Current - Saturation (Isat) | 3.3A |
| Inductance | 1.5 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| DC Resistance (DCR) | 60mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Automotive | AEC-Q200 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 2520 |
| Size / Dimension | 0.098"L x 0.079"W(2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.047" (1.20mm) |
| Material - Core | 鉄粉 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 3,000
MOQ:97
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 97 - 969 | $0.508 |
| 970 - 4,849 | $0.506 |
| 4,850 - 9,699 | $0.468 |
| 9,700 - 48,499 | $0.461 |
| 48,500 - 96,999 | $0.455 |
| 97,000 - 193,999 | $0.45 |
| 194,000 - 387,999 | $0.45 |
| 388,000 - | $0.449 |



