CFS1/4CT26A681J
KOA

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st67222089
Date Code:N/A
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
商品說明
| Composition | Carbon Film |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Power Rating | 250 mW |
| Resistance | 680 Ω |
| Tolerance | 5 % |
| Width | 1.7 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 1,267
MOQ:1,267
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,267 - 12,669 | $0.039 |
| 12,670 - 63,349 | $0.036 |
| 63,350 - 126,699 | $0.035 |
| 126,700 - 633,499 | $0.035 |
| 633,500 - 1,266,999 | $0.035 |
| 1,267,000 - 2,533,999 | $0.035 |
| 2,534,000 - | $0.035 |
| - | - |



