CC1206KKX5R8BB106
YAGEO

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st67222063
Date Code:N/A
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | YAGEO |
| Series | CC |
| Capacitance | 10 μF |
| Voltage - Rated | 25 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X5R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.063"W(3.20mm x 1.60mm) |
| Thickness (Max) | 0.071" (1.80mm) |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 5,436
MOQ:327
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 327 - 3,269 | $0.151 |
| 3,270 - 16,349 | $0.145 |
| 16,350 - 32,699 | $0.139 |
| 32,700 - 163,499 | $0.135 |
| 163,500 - 326,999 | $0.134 |
| 327,000 - 653,999 | $0.134 |
| 654,000 - 1,307,999 | $0.134 |
| 1,308,000 - | $0.133 |



