LTM4619EV#PBF
ANALOG DEVICES

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67216947
Date Code:18
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs Power regulators -DC/DC switching regulators |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| 電圧 - 入力(最大) | 26.5 V |
| 電圧 - 入力(最小) | 4.5 V |
| 電圧 - 出力(最大) | 800 mV |
| 電流 - 出力 | 4.0 A /4A |
| 出力数 | 2 |
| 周波数 - スイッチング | 780 kHz |
| 同期整流器 | あり |
| 機能 | ステップダウン(バック) |
| 使用温度範囲 | -40°C~125°C |
| 取り付けタイプ | 面実装 |
| デバイスパッケージ | LGA 144pin |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 14
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $121.54 |
| 10 - 49 | $118.74 |
| 50 - 99 | $117.81 |
| 100 - 499 | $117.34 |
| 500 - 999 | $117.06 |
| 1,000 - 1,999 | $116.74 |
| 2,000 - 3,999 | $116.50 |
| 4,000 - | $116.31 |



