OP196GSZ-REEL7
ANALOG DEVICES

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67195404
Date Code:20
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs Linear amps/operational amps/buffer amps |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Voltage - Input Offset | 35 μV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 12 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 3 V |
| Current - Input Bias | 10 nA |
| Current - Output / Channel | 4 mA |
| Current - Supply | 60 μA |
| Gain Bandwidth Product | 450 kHz |
| Number of Circuits | 1 |
| Slew Rate | 0.3 V/μs |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 8-SOIC |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 3
MOQ:3
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3 - 29 | $30.853 |
| 30 - 149 | $30.386 |
| 150 - 299 | $30.106 |
| 300 - 1,499 | $29.546 |
| 1,500 - 2,999 | $29.172 |
| 3,000 - 5,999 | $29.098 |
| 6,000 - 11,999 | $29.042 |
| 12,000 - | $29.004 |



