LTC3850IGN-2#TRPBF
ANALOG DEVICES

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67195402
Date Code:11+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | SSOP |
| Duty Cycle | 97.2 % |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Frequency | 860 kHz |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Channels | 1 |
| Number of Outputs | 2 |
| Number of Pins | 28 |
| Packaging | Tape and Reel |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 778
MOQ:5
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 5 - 49 | $18.512 |
| 50 - 249 | $17.952 |
| 250 - 499 | $17.578 |
| 500 - 2,499 | $17.503 |
| 2,500 - 4,999 | $17.447 |
| 5,000 - 9,999 | $17.419 |
| 10,000 - | $17.394 |
| - | - |



