LTC1044CS8#PBF
ANALOG DEVICES

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67195397
Date Code:19
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Frequency | 5 kHz |
| Height | 1.498 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 3 years ago) |
| Max Input Voltage | 9 V |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Output Current | 20 mA |
| Max Output Voltage | 5 V |
| Max Supply Voltage | 9 V |
| Min Input Voltage | 1.5 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 1.5 V |
| Number of Channels | 1 |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 8 |
| Operating Supply Current | 200 µA |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Output Current | 20 mA |
| Output Type | Adjustable |
| Packaging | Cut Tape |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|85 |
| Synchronous Rectifier | No |
| Width | 3.988 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 3
MOQ:3
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3 - 29 | $30.853 |
| 30 - 149 | $30.386 |
| 150 - 299 | $30.106 |
| 300 - 1,499 | $29.546 |
| 1,500 - 2,999 | $29.172 |
| 3,000 - 5,999 | $29.098 |
| 6,000 - 11,999 | $29.042 |
| 12,000 - | $29.004 |



