MCR03EZPJ182
ROHM
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67114322
文件
商品說明
| Case/Package | 0603 |
| Case Code (Imperial) | 0603 |
| Case Code (Metric) | 1608 |
| Composition | Thick Film |
| Contact Plating | Tin |
| Features | Automotive AEC-Q200 |
| Height | 550 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Max Power Dissipation | 100 mW |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Terminations | 2 |
| Power Rating | 100 mW |
| Resistance | 1.8 kΩ |
| Temperature Coefficient | 200 ppm/°C |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating | 50 V |
| Voltage Rating (DC) | 50 V |
| Width | 787.4 µm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 3,927
MOQ:3,927
SPQ:3,927
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,927 - 39,269 | $0.003 |
| 39,270 - 196,349 | $0.002 |
| 196,350 - 392,699 | $0.002 |
| 392,700 - 1,963,499 | $0.001 |
| 1,963,500 - 3,926,999 | $0.001 |
| 3,927,000 - 7,853,999 | $0.001 |
| 7,854,000 - | $0.001 |
| - | - |




