RK73H1JTTD2401F
KOA
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st67112268
文件
商品說明
| Case/Package | 0603 |
| Case Code (Imperial) | 0603 |
| Case Code (Metric) | 1608 |
| China RoHS | Non-Compliant |
| Composition | Thick Film |
| Depth | 800 µm |
| Height | 450 µm |
| Introduction Date | 2002-06-01 |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 months ago) |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 2 |
| Number of Terminals | 2 |
| Power Dissipation | 100 mW |
| Power Rating | 100 mW |
| REACH SVHC | Yes |
| Resistance | 2.4 kΩ |
| Schedule B | 8533210045, 8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|85 |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 1 % |
| Voltage Rating | 75 V |
| Width | 800 µm |
| Working Voltage | 75 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 10,000
MOQ:5,000
SPQ:5,000
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 5,000 - 49,999 | $0.004 |
| 50,000 - 249,999 | $0.003 |
| 250,000 - 499,999 | $0.003 |
| 500,000 - 2,499,999 | $0.003 |
| 2,500,000 - 4,999,999 | $0.003 |
| 5,000,000 - | $0.003 |
| - | - |
| - | - |




