RK73H1ETTP5R60F
KOA
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st67112169
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | 0402 |
| China RoHS | Non-Compliant |
| Composition | Thick Film |
| Depth | 500 µm |
| Height | 350 µm |
| Introduction Date | 2004-09-15 |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 months ago) |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Terminals | 2 |
| Power Rating | 100 mW |
| Ratings | AEC-Q200 |
| REACH SVHC | Yes |
| Resistance | 5.6 Ω |
| Schedule B | 8533210045, 8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|8533210045|85 |
| Temperature Coefficient | 200 ppm/°C |
| Tolerance | 1 % |
| Voltage Rating | 50 V |
| Width | 500 µm |
| Working Voltage | 75 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 10,000
MOQ:10,000
SPQ:10,000
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 10,000 - 99,999 | $0.004 |
| 100,000 - 499,999 | $0.003 |
| 500,000 - 999,999 | $0.003 |
| 1,000,000 - 4,999,999 | $0.003 |
| 5,000,000 - 9,999,999 | $0.003 |
| 10,000,000 - | $0.003 |
| - | - |
| - | - |



