- Top >
- Development tools >
- Parts >
- Parts >
- RCWCTE(KOA)
商品說明
| Case/Package | 1206 |
| Case Code (Imperial) | 1206 |
| Case Code (Metric) | 3216 |
| Contact Material | Copper, Tin |
| Current Rating | 2 A |
| Depth | 1.6 mm |
| Height | 2 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Contacts | 1 |
| Resistance | 0 Ω |
| Termination | SMD/SMT |
| Width | 1.6 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 2,000
MOQ:2,000
SPQ:2,000
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,000 - 19,999 | $0.089 |
| 20,000 - 99,999 | $0.087 |
| 100,000 - 199,999 | $0.086 |
| 200,000 - 999,999 | $0.086 |
| 1,000,000 - | $0.086 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



