RCTCTE
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | 805 |
| Case Code (Imperial) | 0805 |
| Case Code (Metric) | 2012 |
| Current Rating | 2 A |
| Height | 1.45 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 0 Ω |
| Termination | SMD/SMT |
| Width | 1.2 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 8,000
MOQ:2,000
SPQ:2,000
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,000 - 19,999 | $0.048 |
| 20,000 - 99,999 | $0.047 |
| 100,000 - 199,999 | $0.046 |
| 200,000 - 999,999 | $0.046 |
| 1,000,000 - 1,999,999 | $0.046 |
| 2,000,000 - 3,999,999 | $0.046 |
| 4,000,000 - | $0.046 |
| - | - |



