MOS5C104J
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | Metal |
| Composition | Metal Oxide |
| Max Operating Temperature | 200 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Packaging | Bulk |
| Power Rating | 5 W |
| Resistance | 100 kΩ |
| Schedule B | 8533210090 |
| Temperature Coefficient | 300 ppm/°C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 5 % |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 100
MOQ:50
SPQ:50
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 50 - 499 | $0.614 |
| 500 - 2,499 | $0.558 |
| 2,500 - 4,999 | $0.52 |
| 5,000 - 24,999 | $0.513 |
| 25,000 - 49,999 | $0.507 |
| 50,000 - 99,999 | $0.504 |
| 100,000 - 199,999 | $0.503 |
| 200,000 - | $0.502 |



