MOS1C101J
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | Axial |
| Composition | Metal Film |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 200 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Power Rating | 1 W |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 100 Ω |
| Temperature Coefficient | 300 ppm/°C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating | 350 V |
| Voltage Rating (DC) | 350 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 7,200
MOQ:100
SPQ:100
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $0.147 |
| 1,000 - 4,999 | $0.11 |
| 5,000 - 9,999 | $0.102 |
| 10,000 - 49,999 | $0.097 |
| 50,000 - 99,999 | $0.092 |
| 100,000 - 199,999 | $0.092 |
| 200,000 - 399,999 | $0.091 |
| 400,000 - | $0.091 |



