MOS1/2C332J
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | Metal |
| China RoHS | Compliant |
| Composition | Metal Oxide |
| Diameter | 2.5 mm |
| Introduction Date | 2009-12-23 |
| Lead Diameter | 600 µm |
| Lead Length | 24 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 6 months ago) |
| Max Operating Temperature | 200 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Terminals | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Power Rating | 500 mW |
| REACH SVHC | Yes |
| Resistance | 3.3 kΩ |
| Temperature Coefficient | 300 ppm/°C |
| Tolerance | 5 % |
| Working Voltage | 300 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 1,600
MOQ:100
SPQ:100
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $0.147 |
| 1,000 - 4,999 | $0.11 |
| 5,000 - 9,999 | $0.102 |
| 10,000 - 49,999 | $0.097 |
| 50,000 - 99,999 | $0.092 |
| 100,000 - 199,999 | $0.092 |
| 200,000 - 399,999 | $0.091 |
| 400,000 - | $0.091 |



