MFS1/4CC6802F
文件
商品說明
| Case/Package | Conformal |
| Composition | Metal Film |
| Diameter | 1.7 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Tape and Reel |
| Power Rating | 250 mW |
| REACH SVHC | Unknown |
| Resistance | 68 kΩ |
| Temperature Coefficient | 50 ppm/°C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 1 % |
| Voltage Rating | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 2,000
MOQ:200
SPQ:200
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 200 - 1,999 | $0.119 |
| 2,000 - 9,999 | $0.105 |
| 10,000 - 19,999 | $0.101 |
| 20,000 - 99,999 | $0.097 |
| 100,000 - 199,999 | $0.094 |
| 200,000 - 399,999 | $0.092 |
| 400,000 - 799,999 | $0.092 |
| 800,000 - | $0.091 |




