MF1/4CC2003F
文件
商品說明
| Case/Package | Conformal |
| Composition | Metal Film |
| Diameter | 2.3 mm |
| Lead Diameter | 600 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Pitch | 30 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Power Rating | 250 mW |
| Resistance | 200 kΩ |
| Temperature Coefficient | 50 ppm/°C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 1 % |
| Voltage Rating | 500 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 600
MOQ:100
SPQ:100
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $0.147 |
| 1,000 - 4,999 | $0.11 |
| 5,000 - 9,999 | $0.102 |
| 10,000 - 49,999 | $0.097 |
| 50,000 - 99,999 | $0.092 |
| 100,000 - 199,999 | $0.092 |
| 200,000 - 399,999 | $0.091 |
| 400,000 - | $0.091 |




