CFS1/4CS241J
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| China RoHS | Compliant |
| Composition | Carbon Film |
| Diameter | 1.7 mm |
| Lead Diameter | 450 µm |
| Lead Length | 14 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 10 months ago) |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Terminals | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Power Rating | 250 mW |
| REACH SVHC | Yes |
| Resistance | 240 Ω |
| Tolerance | 5 % |
| Working Voltage | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 2,200
MOQ:200
SPQ:200
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 200 - 1,999 | $0.065 |
| 2,000 - 9,999 | $0.051 |
| 10,000 - 19,999 | $0.046 |
| 20,000 - 99,999 | $0.042 |
| 100,000 - 199,999 | $0.039 |
| 200,000 - 399,999 | $0.038 |
| 400,000 - 799,999 | $0.037 |
| 800,000 - | $0.037 |



