CCF1N5TTE
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Current Rating | 5 A |
| Depth | 2.5 mm |
| Height | 2.7 mm |
| Housing Material | Ceramic |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 2 |
| Radiation Hardening | No |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 60 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 5,000
MOQ:1,000
SPQ:1,000
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 9,999 | $0.37 |
| 10,000 - 49,999 | $0.366 |
| 50,000 - 99,999 | $0.365 |
| 100,000 - | $0.365 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



