558
文件
商品說明
| Case/Package | 457 |
| Color | Red |
| Contact Material | Brass |
| Contact Plating | Tin |
| Current Rating | 10 A |
| Height | 457.2 mm |
| Max Operating Temperature | 140 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Adhesive |
| REACH SVHC | No |
| Terminal Material | Brass |
| Termination | Crimp |
| Voltage Rating (AC) | 600 V |
| Voltage Rating (DC) | 600 V |
| Width | 584.2 mm |
| Wire/Cable Diameter | 3.05 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 64,003
MOQ:10
SPQ:10
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 10 - 99 | $0.962 |
| 100 - 499 | $0.513 |
| 500 - 999 | $0.457 |
| 1,000 - 4,999 | $0.42 |
| 5,000 - 9,999 | $0.412 |
| 10,000 - 19,999 | $0.407 |
| 20,000 - 39,999 | $0.402 |
| 40,000 - | $0.402 |




