PCM1753DBQR
Texas Instruments
RoHS狀況:N/A
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67105634
Date Code:17+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs ADC/DAC specific usage |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Type | DAC/Audio |
| Voltage - Supply | 5 V |
| Voltage Supply Source | Single Supply |
| Sampling Rate (Per Second) | 200k |
| Number of Channels | 2 |
| Data Interface | I2S |
| Resolution (Bits) | 24 b |
| Product Overview | IC DAC/AUDIO 24BIT 200K 16SSOP |
| Operating Temperature Range | -25°C ~ 85°C |
| Applications | Catalog |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 16-SSOP |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 1,220
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $2.118 |
| 10 - 49 | $1.279 |
| 50 - 99 | $0.869 |
| 100 - 499 | $0.818 |
| 500 - 999 | $0.784 |
| 1,000 - 1,999 | $0.778 |
| 2,000 - 3,999 | $0.772 |
| 4,000 - | $0.77 |



