SN74AS286N
Texas Instruments
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st66157109
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs Parity generators/checkers |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Logic Type | Parity Generator/Checker |
| Voltage - Supply | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Current - Output High, Low | 15 mA/48 mA;2 mA/20 mA |
| Number of Circuits | 9ビット |
| Operating Temperature Range | 0°C ~ +70°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Device Package | 14-DIP(0.300"/7.62mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 939
MOQ:32
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 32 - 47 | $2.319 |
| 48 - 127 | $1.726 |
| 128 - 281 | $1.495 |
| 282 - 608 | $1.364 |
| 609 - | $1.247 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



