SN74ALS521DWR
Texas Instruments
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st66156781
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs Comparators |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Type | Identity Comparator |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Current - Output High, Low | 2.6mA/24mA |
| Output | Active Low |
| Output Function | A=B |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL | 20ns @ 5V/50pF |
| Number of Bits | 8 |
| Operating Temperature Range | 0°C ~ 70°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 20-SOIC |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 1,000
MOQ:42
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 42 - 62 | $1.779 |
| 63 - 165 | $1.323 |
| 166 - 367 | $1.147 |
| 368 - 792 | $1.047 |
| 793 - | $0.956 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



